hungarian center
for early music

KOMMUNIKÁCIÓS MENEDZSER

A Haydneum – Magyar Régizenei Központ főállású munkatársat keres, kommunikációs menedzser pozícióba.

Olyan dinamikus, sokoldalú, szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk, aki nyitottságával és pozitív szemléletével aktív tagja lesz (marketing- és kommunikációs) csapatunknak. Munkájával segíti az intézmény tevékenységét, előremutató javaslataival a márka hosszútávú megerősítését támogatja.

A kommunikációs menedzser kiemelt feladatai:
– A Haydneum – Magyar Régizenei Központ rendezvényeivel, fesztiváljaival, termékeivel kapcsolatos kommunikációs feladatok ellátása, különös tekintettel produkciós illetve a márkához kapcsolódó pr-kommunikációs kampányok tervezésére és menedzselésére.
– Az intézmény márkájával kapcsolatos feladatok menedzselése.

– A tartalomgyártással (szöveg, fotó, videó) kapcsolatos feladatok koordinációja.
– Sajtókapcsolatok építése, sajtófigyelés.
– Együttműködés az intézmény honlapjának menedzselésében, fejlesztésében.
– A kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
– Együttműködés a kampányok, kiadványok, reklámanyagok, szpotok stb. tervezésében, megvalósításában, gyártásának felügyeletében.
– Kapcsolattartás partnerekkel, alvállalkozókkal.
– Trendek, fejlesztési lehetőségek felkutatása.

Pályázati feltételek:
– felsőfokú végzettség;
– legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban;
– felhasználói szintű MS Office ismeret / gyakorlat (irodai alkalmazások).

Elvárt kompetenciák:
– kiváló szervező és kommunikációs készség;
– kreatív gondolkodás, proaktív attitűd, átfogó rendszerszemlélet, jó problémamegoldó készség;
– pontos, precíz, önálló munkavégzés;
– jó együttműködési készség, csapatjátékos szemlélet;
– terhelhetőség, rugalmasság.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
– művészeti / komolyzenei / rendezvényszervezési területen szerzett gyakorlat;
– a hazai kulturális és zenei intézményrendszer ismerete;
– projektmenedzsment területén szerzett gyakorlat;
– az angol mellett más idegen nyelv(ek) társalgási szintű ismerete.

Amit kínálunk:
– heti 40 órás, teljes munkaidős, határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony
– azonnali munkakezdés
– jó hangulatú, fiatalos, támogató csapat
– versenyképes jövedelem
– béren kívüli juttatások, cafeteria

Benyújtandó dokumentumok:
– motivációs levél fizetési igény megjelölésével
– szakmai önéletrajz
– elérhetőség

Jelentkezés: 2024. május 31-ig a kommunikacio@haydneum.com e-mail címen.